Reede

Rita Ray

Rita Ray

Reede, 15. September 2023 kell 21:00

Töökoda

Üksikpilet: 25€

 

Rita Ray (vokaal ja klaver)

Johannes Laas (kitarr)

Rahel Talts (klahvpillid)

Janno Trump (basskitarr)

Kristjan Mängel (trummid)

Sinisilmset souli, klassikalist R&B’d ja vanakooli diskot viljelev Rita Ray on Põlvast pärit lauljatar ning helilooja. Oma hingestatud hääle ja ausa lüürikaga on tegemist kohaliku muusikamaastiku esimese tõelise soulitariga. Pealtnäha õrnast neiust õhkab tõelist femme fatale energiat, samaaegselt säilib tema loomingus siiski ka igatsus tütarlapseliku lihtsuse järele.

2019. aasta lõpus tuli välja Rita Ray debüüt LP “Old Love Will Rust”. Album sai positiivset vastukaja nii kohalikul kui rahvusvahelisel turul. “Disco Stu” läks enim lendu, saades ka mitmel korral BBC 2 mängimisi. Rita Ray teine stuudioalbum “A Life Of Its Own” ilmus 2022. aasta sügisel. Nüüdseks Spotify-s üle miljoni kuulamise kogunud albumiga on Rita Ray teeninud “Aasta Parim Laul”, “Aasta Album” ja “Aasta Naisartist” tiitlid Eesti Muusikaauhindadelt.

 

TULE AITA FESTIVALI SÜNDIMISELE KAASA!

Kui soovid kaasa lüüa järgmise Kultuurifestival Särina sündimise juures, siis võta meiega julgelt ühendust. Oodatud on nii ägedad ideed kui ka tahe füüsiliselt midagi ehitada, koristada, ära teha.

Mõnus meeleolu ja unustamatu festivalielamus garanteeritud!