Laupäev

meelik.jpg

Meelik

Laupäev, 16. September 2023 kell 21:00

Töökoda

Üksikpilet: 25€

 

Endine Gustav Adolfi Gümnaasiumi kooliansambel Meelik loodi, kui kitarrist Rain Parve värbas bändi solistiks lisaks varasemalt tuttavatele bändipoistele Martin Petermannile ja Meelik Samelile kooli lauluvõistluse võitja Andres Kõpperi. Bänd sai oma nime bändiproovist, kui poistel oli raskusi nime väljamõtlemisega. Kuna ansambli bassist Meelik tookord proovi ei jõudnud, leppisid poisid kokku, et karistuseks kannab ansambel edaspidi tema järgi nime Meelik.

Ansambli liikmed on koos üles astunud erinevates bändides ning koosseisudes, nagu näiteks 2012. aasta Eesti Laulul tuule tiibadesse saanud bändis Tenfold Rabbit.
Meelik tegi aastatel 2011-2022 küll "väikese" pausi, kuid taasühines 2022. aasta suvel, et osaleda oma loominguga Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlaste peol. Lisaks astus ansambel üles Eesti Laulul, kus jäädi oma looga “Tuju” napilt esikolmikust välja ja maanduti publiku sooja toetusega neljandal kohal.

Bändi liikmed: Rain Parve Martin Petermann Andres Kõpper Meelik Samel

 

TULE AITA FESTIVALI SÜNDIMISELE KAASA!

Kui soovid kaasa lüüa järgmise Kultuurifestival Särina sündimise juures, siis võta meiega julgelt ühendust. Oodatud on nii ägedad ideed kui ka tahe füüsiliselt midagi ehitada, koristada, ära teha.

Mõnus meeleolu ja unustamatu festivalielamus garanteeritud!