Festivali pass: 45€

Piiratud hulk eelmüügipasse.

Festivali pass: 55€

Passi hind festivali päeval ning kohapeal.

Päevapilet eelmüügist: 25€

Päevapilet eelmüügist. Reedene päevapilet kehtib festivali esimese päeva programmi lõpuni ja laupäevane teise päeva programmi lõpuni.

Päevapilet kohapeal: 35€

Päevapilet kohapeal ja festivali ajal. Reedene päevapilet kehtib festivali esimese päeva programmi lõpuni ja laupäevane teise päeva programmi lõpuni.

Lisainfo

  • lastele kuni 12 eluaastat (k.a.) on festivali külastamine koos täisealise pileti või passi ostnud saatjaga tasuta. Välja arvatud Lastehommik. Eraldi piletid Lastehommikule müügil kohapeal hinnaga 3€.
  • reedene päevapilet kehtib 9.09 17:00 - 10.09 03:00 ja laupäevane päevapilet kehtib 10.09 10:00 - 11.09 03:00.
  • piiratud koguses sündmuste üksikpileteid müügil kohapeal hinnaga 12€-20€
  • ainult Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskuse külastuseks on võimalik kohapeal soetada eraldi ühe külastuse pilet hinnaga 5€

Toetajapass

Kutsume sind soetama Rapla Kultuurifestivali Särin toetajapassi! Seda tehes toetad noorte omaalgatust, kogukonda ja näitad poolehoidu veendumusele, et ka väikelinnas on elu ja kultuur võimalik.

Sädemetekitaja (120€)
Lisaks tänutundele saab sooja südamega toetaja tulla festivalile koos kaaslasega ning festivali korraldajate poolt üllatuse.

Asukoht

Tallinna mnt 5, Rapla
info@loomebaas.ee
www.loomebaas.ee
Image

Transport

Buss: kui tuled Raplasse bussiga, siis asume otse Rapla Bussijaama vastas

Rong: kui tuled Raplasse rongiga, siis on võimalus meie juurde paar kilomeetrit jalutada või võtad raudteejaamast bussi, mis toob jällegi sind otse meie ukse ette bussijaama.

Auto: kui tuled autoga, siis ära unusta ka sõpru kaasa võtta ning parkida saab maja ees või Selveri parklas üle tee.

Ligipääsetavus

Kultuuriklubi BAAS asub teisel korrusel ja Kaasaegse Kunsti Keskus kolmandal korrusel, mille tõttu on kahjuks neis ruumides toimuvale ligipääs ratastooliga raskendatud. Küll aga saame etteteatamisel võimaldada mugava ligipääsu maja tagant nii kõigile Hoovi ja Töökoja sündmustele kui ka etendusele “Kaks garaaži” SÄRINa Teatrisaalis.

Festival jätab endale õiguse teha vajadusel ajakavas muudatusi!

TULE AITA FESTIVALI SÜNDIMISELE KAASA!

Kui soovid kaasa lüüa järgmise Kultuurifestival Särina sündimise juures, siis võta meiega julgelt ühendust. Oodatud on nii ägedad ideed kui ka tahe füüsiliselt midagi ehitada, koristada, ära teha.

Mõnus meeleolu ja unustamatu festivalielamus garanteeritud!