Kultuurifestival SÄRIN 2020 väike boonus

Raske südamega pidime aastal 2020 Kultuurifestivali SÄRIN ära jätma, aga kultuur ei jää selle pärast veel sündimata ning siit leiadki erinevaid loomeväljendusi mõningatelt esinejatelt, kellega oleks olnud tore võimalus festivalil otse kohtuda.

KIRJANDUS

Ursel Tilk & Kenn-Eerik Kannike

Ikkagi on tore olla Bukowski

Ursel Tilk & Kenn-Eerik Kannike

Näitleja Ursel Tilk esitab Ameerika kirjaniku Charles Bukowski kõvahäälset ja nihilistlikku eluluulet, pakkudes läbilõike kuulsa autori loomingust. Bukowski luule oli hiljem teerajajaks paljudele teistele luuletajatele ja loojatele, tema mõju on tunnistanud nt Sean Penn, Tom Waits ja U2. Luuletusi saadab muusikaliselt Kenn-Eerik Kannike (elektrikitarr).

Ikkagi on tore olla Bukowski 1

Ikkagi on tore olla Bukowski 2

MUUSIKA

Karolin Kõrre

Karolin Kõrre

Karolin Kõrre on laulja, laulukirjutaja, improviseerija ja muusikaõpetaja.

Muusikaloomega alustas Karolin juba kümme või enamgi aastat tagasi.
Karolin on lõpetanud Eesti muusika-ja teatriakadeemias kaasaegse hääleimprovisatsiooni magistrantuuri, mis avardab hääle väljendusvõimalusi ning julgustab häälega mängima. Karolin töötab ka beebide-ja väikelaste muusikatundide juhendajana, lasteaias ja koolis muusikaõpetajana, nautides ka seda tööd täiel rinnal ning leides sellest tööst inspiratsiooni ka laulude loomiseks.

Karolin Kõrre “Maailma serval”

TULE AITA FESTIVALI SÜNDIMISELE KAASA!

Kui soovid kaasa lüüa järgmise Kultuurifestival Särina sündimise juures, siis võta meiega julgelt ühendust. Oodatud on nii ägedad ideed kui ka tahe füüsiliselt midagi ehitada, koristada, ära teha.

Mõnus meeleolu ja unustamatu festivalielamus garanteeritud!